Dnia 1 lutego odbyła się impreza przygotowana przez świetlicę szkolną z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczestniczyli w niej uczniowie z klas I-III, IV-VI, rodzice, nauczyciele , a nawet nasi absolwenci. Przybyli tłumnie seniorzy mogli podziwiać występy swoich wnuków w różnych odsłonach. Były piosenki, wiersze, tańce w wykonaniu Małej Ziemi Leżajskiej, pokaz gimnastyki artystycznej uczennic z Gimnazjum Miejskiego oraz Jasełka z udziałem uczniów, rodziców i nauczycieli. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale.

Oczywiście nie zabrakło prezentów dla zaproszonych gości, każda babcia i dziadek otrzymał  papierowe kwiaty wykonane przez dzieci pod kierunkiem pań ze świetlicy. Nic dziwnego, że piękne występy wnuków zostały nagrodzone wielkimi brawami, a potem gorącymi buziakami od ukochanych babć i dziadków.