Już po raz drugi w historii szkoły Samorząd Uczniowski zorganizował nocowanie w szkole. Tym razem pod hasłem: "Nocka z książką". Uczniowie, którzy wzięli udział w nocowaniu, mieli okazję spotkać się z kolegami i koleżankami w nieco innym klimacie, niż w ciągu dnia. Członkowie Samorządu przygotowali dla swoich rówieśników różne atrakcje: uczniowie budowali w swoich klasach szałasy z koców, uczestniczyli w podchodach, wykonywali różne zadania, prezentowali wybrane książki w sposób pantomimiczny, grali w gry planszowe, jedli wspólnie kolację, oglądali film w tzw. dziecięcym kinie nocnym,, a o północy chętni mogli pograć w siatkówkę. Ostatnią rzeczą, którą chcieli robić w czasie nocowania było .. spanie. Ale jednak nawet najwytrwalszych w końcu sen zmorzył i w bardzo późnych godzinach udało się nauczycielom wprowadzić ciszę nocną.

Noc była więc krótka, a rano porządki, sprzątnie i  wszyscy podążyli do domu, aby .... odespać. Na szczęście była sobota, a w zapasie jeszcze niedziela. Niektórzy już się nie mogą doczekać, kiedy będzie następne nocowanie w szkole.