Pod takim hasłem rozpoczęliśmy weekendową nockę w naszej szkole, oczywiście 15 maja. Imprezę zorganizował Samorząd Uczniowski realizując działanie w ramach projektu „Szkoła Współpracy”. W godzinach wieczornych grupa ponad 60 osób uczniów przybyła z pełnym ekwipunkiem do spania, energią do zabawy i dobrym humorem. Rozlokowali się w swoich klasach, następnie zostali zaproszeni do udziału w podchodach na terenie budynku. Członkowie Samorządu przygotowali dla każdej klasy zadania do rozwiązania i zagadki, których rozwiązanie umożliwiało dotarcie do punktów z zadaniami. Niektóre z nich były naprawdę trudne, ale z drobną pomocą drużyny poradziły sobie ze wszystkimi poleceniami.  Po  zakończonych pomyślnie podchodach, wszyscy udali się do stołówki na kolację. Klasy różnie się do niej przygotowały. Niektórzy zamówili pizzę, inni robili tosty, koreczki, gofry i kanapki. Była prawdziwa uczta! Po spożytej kolacji rozpoczęły się gry i zabawy towarzyskie. Graliśmy w kalambury, scrabble, eurobiznes, jednak największym powodzeniem cieszyła się gra „DiXIT”. W sali gimnastycznej odbyła się projekcja filmu, karaoke, a dla najbardziej wytrwałych – siatkówka i koszykówka. Był też czas na pogaduszki, zabawy w podgrupach i bycie razem na luzie. Godziny mijały bardzo szybko i wreszcie nadszedł czas ciszy nocnej. Nie wszyscy mieli ochotę na spanie, okazało się, że noc była za krótka. Jednak nauczyciele byli nieubłagalni. Zarządzili ciszę i trzeba było przynajmniej się położyć  i trochę przespać. Niektórym to się udało…  Sobota nadeszła błyskawicznie, trzeba było tylko szkołę doprowadzić do porządku i można było wrócić do domu. Podsumowując, nocka w szkole była super! Mamy nadzieję, że ją jeszcze powtórzymy.