Rada Rodziców prosi o wpłacanie składek wg stawki dotychczas obowiązującej:

pierwsze dziecko – 30 zł, drugie – 20 zł, trzecie – 10 zł.

Szanuj zdrowie, ratuj życie! -2016/2017

W dniu 4  kwietnia odbyły się warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas IV-VI pod tytułem: "Szanuj zdrowie, ratuj życie". Prowadził je ratownik medyczny. Uczniowie dowiedzieli się, jakie

zagrożenia wiążą się z zażywaniem narkotyków, dopalaczy, alkoholu i napojów energetyzujących oraz zostali zapoznani z zasadami udzielaniapierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie miało formę: wykładu interaktywnego na temat zasad i procedur w zakresie resuscytacji, pokazu w obszarze udzielania pierwszej pomocy, ćwiczeń praktycznych na fantomach.  Uczniowie aktywnie uczestniczyli w warsztatach, chętnie wykonywali ćwiczenia, dzięki czemu zdobyli nowe umiejętności i pogłębili swoją wiedzę na temat udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.