W dniu 6 października odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Wybory przeprowadziła sześcioosobowa Szkolna Komisja Wyborcza, w skład której weszli przedstawiciele wszystkich poziomów klas. Wybory poprzedziła kampania wyborcza, którą kandydaci prowadzili przez dwa tygodnie. Zachęcali uczniów do glosowania na siebie poprzez plakaty, ulotki wyborcze oraz osobistą prezentację w klasach. W dniu wyborów komisja przygotowała lokal  wyborczy, urnę, karty do głosowania i listy wszystkich uczniów uprawnionych do głosowania. To nowa forma przeprowadzenia wyborów w naszej szkole, zgodnie ze zmianami w Regulaminie SU. Wyborcy już od pierwszej przerwy dopisali, frekwencja była bardzo wysoka, a członkowie Komisji mieli pełne ręce roboty. Zaznaczali wyborców na liście, wydawali karty do głosowania, cierpliwie tłumaczyli, w jaki sposób zaznaczać głos na karcie i pomagali szczególnie najmłodszym.  Po zakończeniu głosowania, policzyli głosy, przygotowali protokół i ogłosili wynik wyborów. Przewodniczącym szkoły został Dawid Warenica z kl.6a, do Rady Samorządu weszli także: Wiktoria Sobuś kl.6b, Laura Świąder kl.5b, Wiktoria Stachowiak kl.5b, Sandra Kosiarska kl.6b, Julia Kłos kl.4b, Klaudia Ciołek kl.6a, Małgosia Miś kl.4a i Kornelia Kwitkowska kl.4a.