ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 30 kwietnia 2018 r.

Wykonanie prac remontowych

w Szkole Podstawowej nr 3  w Leżajsku

pobierz plik - ZAPYTANIE OFERTOWE, FORMULARZ OFERTY, UMOWA

pobierz plik - KSIĄŻKA PRZEDMIARÓW

Święto Babci i Dziadka – 2017/2018

W dniu 19 stycznia 2018r. w naszej szkole odbyła się coroczna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka organizowana przez wychowawców świetlicy szkolnej pod kierownictwem p.Anny Trębacz. Na wstępie p.dyrektor Elżbieta Dmitrowska-Kaduk  w ciepłych słowach powitała przybyłych licznie gości. W przygotowanym przez uczniów programie znalazły się dedykowane Babciom i Dziadkom wiersze, piosenki, tańce i przedstawienie pt.„Śpiąca królewna”. Aktorzy wczuli się w swoje role, przygotowali piękne kostiumy a wraz z wychowawcami bogatą dekorację przedstawienia. Był też pokaz talentów muzycznych. Program ubogaciły występy taneczne „Małej Ziemi Leżajskiej” – grupy najmłodszej, średniej i najstarszej. Uczniowie przygotowali też wystawę prac plastycznych „Nasi kochani Babcia i Dziadek”, przedstawiającą portrety swoich dziadków.  W tym dniu sala gimnastyczna naszej szkoły wypełniona była po brzegi. Na koniec uroczystości uczestnicy spotkania otrzymali wraz z życzeniami pamiątkowe papierowe serca wykonane przez dzieci w świetlicy a także upieczone z tej okazji ciastka - pierniczki.