sp3lezajsk@gmail.com

W tym roku Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy zagrała po raz trzydziesty. Nasza szkoła już tradycyjnie bardzo aktywnie włącza się organizację Finału w naszym powiecie. Nauczyciele działają w sztabie, przygotowując całą akcję, a nasi uczniowie z entuzjazmem i wytrwałością kwestują na ulicach miasta. Tak samo było podczas tegorocznego, już 30 Finału. 18 wolontariuszy z naszej szkoły od wczesnych godzin rannych aż do wieczora  kwestowało na ulicach Leżajska na rzecz WOŚP. Pogoda w tym roku nas nie rozpieszczała. Jednak ani silny, porywisty wiatr, ani padający deszcz i śnieg nie odstraszały naszych dzielnych wolontariuszy. W sumie zebrali 8815 zł, przyczyniając sie do powodzenia zbiórki naszego sztabu. Sztab leżajski zebrał  75 675 zł, pobijając w ten sposób kwotę zeszłoroczną. Gratulujemy sukcesu i dziękujemy organizatorom, wolontariuszom i wszystkim darczyńcom!