sp3lezajsk@gmail.com

Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku od kilku lat organizuje konkurs ekologiczno-przyrodniczy pt. „Z ekologią na Ty”. Jego celem jest podnoszenie poziomu świadomości ekologicznej oraz kształtowanie prawidłowych postaw związanych z ochroną środowiska. Konkurs ma również zachęcać do tworzenia trwałych nawyków i zachowań ekologicznego stylu życia w domu, szkole i najbliższym otoczeniu.
Wśród zwycięzców konkursu znaleźli się także uczniowie naszej szkoły. W części literackiej na list otwarty do mieszkańców Leżajska nagrody otrzymali Magdalena Kordas (III miejsce) i Piotr Leniart (II miejsce). W części plastycznej na zakładkę do książki – Antonina Zięba (wyróżnienie). Natomiast w turnieju wiedzy z zakresu ochrony przyrody Aniela Cwynar (II miejsce), Szymon Dec, Sylwester Murdzia i Dominik Zygmunt (wyróżnienia).
SERDECZNIE GRATULUJEMY!