W tym roku przedstawienie walentynkowe przygotowane przez Samorząd Uczniowski było podróżą z miłością przez wieki. Zaczęło się od czasów najdawniejszych. Widzowie mogli zobaczyć, jak miłość wyrażali ludzie pierwotni. Potem przenieśliśmy się do starożytności, gdzie boginie próbowały oczarować Parysa, aby zdobyć tytuł najpiękniejszej. Kolejna scena odegrała się w epoce średniowiecza, pomiędzy rycerzem a jego damą. I na koniec scena współczesna, w której Romek rozmawia o walentynkach ze swoją ukochaną – Julką. Całość oczywiście w konwencji komediowej. Organizacją walentynek zajęły się w tym roku Małgosia Miś i Tosia Szmuc. Dziewczęta przygotowały scenariusz oraz dobrały obsadę i muzykę. Oprócz przedstawienia, Samorząd zorganizował tego dnia pocztę walentynkową.