Wielka Orkiestra gra już ćwierć wieku! A nasza szkoła gra z Orkiestrą od początku swojego istnienia, a więc 16 lat. 25 Finał wypadał 15 stycznia, właśnie zaczynały się ferie zimowe. Dlatego impreza towarzysząca  Finałowi odbyła się kilka dni wcześniej. Była to tradycyjnie dyskoteka dla klas I-III i IV-VI połączona z loterią fantową. Losy na loterię ufundowali nauczyciele i pracownicy szkoły. Oprócz tego wolontariuszki przeszły po klasach z puszką i serduszkami i zebrały datki od uczniów. W dniu Finału 12 wolontariuszy z naszej szkoły kwestowało ofiarnie na ulicach Leżajska. Należa i m się sz czególne podziękowania, gdyż poświęcali swój wolny czas (ferie!) i stojąc  na mrozie i chłodzie uczestniczyli w tej pięknej akcji. Byli to: Julia Gwóźdź, Ula Działo, Gabrysia Kwitkowska, Huber Kuszaj, Michał Karp, Maciej Koper, Sandra Olejniczak z klasy 4a, Milena Berestka, Julia Burek, Tosia Grabarz, Ania Ordyczyńska z kl.5b oraz Julia Dąbek i Tosia Szmuc z kl.6a. Dzięki zaangażowaniu naszych wolontariuszy oraz nauczycieli organizujących Finał i hojności całej społeczności szkolnej uzbieraliśmy w tym roku 920 zł. A nasze mioasto znów pobiło rekord  uzyskując kwotę 59 360 zł i 34 gr. Wszystkim sredecznie dziękujemy!