Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Leżajsku
ul. 11 listopada 8, 37-300 Leżajsk
(0-17)2421649
sp3@miastolezajsk.pl

 

Po rozgrzewce odbył się bieg dziewcząt, a następnie chłopców. Całą trasę tj. od startu z ulicy Bernardyńskiej, następnie ulicą Armii Krajowej i ulicą Klasztorną do bramy szkoły zabezpieczali funkcjonariusze leżajskiej komendy policji.

Wśród 28 startujących dziewcząt najszybciej trasę biegu pokonała Adrianna Dolecka z SP nr 3 w Leżajsku, druga była Iza Dziduch z SP nr 1,  a trzecia Kornelia Tofilska z SP nr 2. Wśród 33 startujących chłopców zwyciężył Jakub Siara z SP nr 2, który wyprzedził Macieja Gdulę z SP nr 3 i Filipa Czerwonkę z SP nr 2.

Bezpośrednio po biegu odbyła się dekoracja zwycięzców pięknymi pucharami i pamiątkowymi dyplomami, których wręczenia dokonała pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 wraz z panem Bogdanem Latuszkiem.

Serdeczne podziękowania organizatorzy biegu składają przedstawicielom Komendy Powiatowej Policji, którzy zabezpieczali całą trasę biegu.