Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Leżajsku
ul. 11 listopada 8, 37-300 Leżajsk
(0-17)2421649
sp3@miastolezajsk.pl

 

Uroczyste zakończenie akcji profilaktycznej odbyło się 27.03.2015 r. w Szkole Podstawowej nr 3. Pani Dyrektor Elżbieta Dmitrowska  Kaduk przywitała przybyłych gości i uczniów. Obchody uświetnił występ Małej Ziemi Leżajskiej. Entuzjastycznie zostało odebrane przedstawienie grupy teatralnej ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Leżajsku, która wystawiła sztukę pt. Brzydkie Kaczątko

 

Konkurs powiatowy dla klas IV- VI został przeprowadzony w tym roku pod hasłem JESTEŚMY BEZPIECZNI I KULTURALNI W SIECI. JESTEŚMY POZYTYWNIE ZAKRĘCENI:)- był tofilm w formacie mp4.  Jury konkursu obradujące w składzie: Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Leżajsku pan Wojciech Kostek, pani Monika Golenia – Kmiecik oraz pan Paweł Kupras (przewodniczący jury) nagrodziło pracę wykonaną przez Julię Kłos i Martynę Trębacz SP3 w Leżajsku.

 

Uczniowie klas I-III wykonali prace plastyczne do  konkursu pod hasłem OBRAZKOWY KODEKS ŚWIADOMEGO INTERNAUTY. Narody otrzymali: Anna Zimoń SP w Sarzynie oraz Patryk Skrzyński SP3 w Leżajsku. Wyróżnienia otrzymali: Marcin Gondek SP w Kuryłówce, Konrad Szewczyk SP3 Leżajsk, Weronika Smędra ZSZ w Grodzisku Dolnym. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

 

Serdeczne podziękowania za wsparcie w organizację konkursów składamy dla Urzędu Miasta Leżajsk, firmy QUATRO COMPUTERS  Wiesława Czyrka i pani Aleksandry Peszko Kozłowskiej. 

 

Koordynatorkami akcji były: p. Anna Trębacz i p. Monika Golenia – Kmiecik.