Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Leżajsku
ul. 11 listopada 8, 37-300 Leżajsk
(0-17)2421649
sp3@miastolezajsk.pl

Aspirant Bogdan Latuszek, jako współorganizator turnieju, odczytał protokół, z którego wynikało, że w kategorii drużynowej szkół podstawowych: I miejsce zajęła reprezentacja ze Szkoły Podstawowej w Brzózie Królewskiej w składzie: Karolina Kozyra, Marlena Leśko, Dawid Marzęciak, Kacper Muskus, opiekun: Andrzej Sitkowski. II miejsce reprezentacja Szkoły Podstawowej w Brzyskiej Woli w składzie:  Paweł Wawrzak, Mateusz Femiak, Katarzyna Leniart, Małgorzata Lewkowicz, opiekun: Paweł  Mazurkiewicz. III miejsce reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 w Leżajsku w składzie: Pakosz Kinga, Śliwa Martyna, Kłos Bartłomiej, Papak Mateusz, opiekun: Andrzej Wyszyński.

W klasyfikacji indywidualnej szkół podstawowych: I miejsce Kinga Pakosz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Leżajsku, II miejsce Paweł Wawrzak ze Szkoły Podstawowej w Brzyskiej Woli, III miejsce zajęli Dawid Marzęciak i Kacper Muskus ze Szkoły Podstawowej w Brzózie Królewskiej

W kategorii drużynowej szkół gimnazjalnych wyniki przedstawiały się następująco: I miejsce reprezentacja Gimnazjum w Brzózie Królewskiej w składzie:Szczęch Adrian, Pawul Wojciech, Włodarczyk Patryk, opiekun Andrzej Sitkowski, II miejsce reprezentacja Gimnazjum w Kuryłówce w składzie:Jakub Baj, Marek Ćwikła, Arkadiusz Pietrycha, opiekun Wiesław Gorący, III miejsce reprezentacja Gimnazjum Miejskiego w Leżajsku w składzie: Mateusz Cisek, Aleksander Lewicki, Dominik Materna, opiekun Jerzy Świta.

W kategorii indywidualnej szkół gimnazjalnych: I miejsce Marek Ćwikła z Gimnazjum w Kuryłówce, II miejsce Adrian Szczęch z Gimnazjum w Brzózie Królewskiej, III miejsce Mateusz Cisek z Gimnazjum Miejskiego w Leżajsku.

Na zakończenie turnieju reprezentacje szkół otrzymały puchary, pamiątkowe dyplomy oraz cenne nagrody rzeczowe, a wręczali je zaproszeni na uroczystość goście: Prezes PZMOT Rzeszów Jan Jędrzejko, Dyrektor WORD Rzeszów Janusz Stachowicz, Starosta Powiatu Leżajskiego Zdzisław Leśko, Kierownik Biura Interwencji Kryzysowych Stanisław Chmura, Z-ca Naczelnika Prewencji
i Ruchu Drogowego nadkomisarz Bogumiła Dąbek.

Wszyscy uczestnicy turnieju, którzy nie zajęli punktowanych miejsc otrzymali gadżety rowerowe.

Fundatorami nagród, którym organizatorzy ze szczerego serca dziękują, byli: Starostwo Powiatowe w Leżajsku, Urzędy Gmin Powiatu Leżajskiego: Gmina Miasto Leżajsk, Gmina Leżajsk, Gmina Grodzisko Dolne, Gmina Kuryłówka, Gmina Nowa Sarzyna oraz F.H.U. Allmat; Firma Handlowa Centrum Marek Żurek; Styropianem; Skład Części Zamiennych;  Zakład Budowy Dróg i Transportu; Stacja Paliw Auto Gaz; Usługi Transportowe Rutkowski, Trębacz; Zakład Usług Motoryzacyjnych Z. T. Haszto. Na zakończenie turnieju pani Elżbieta Dmitrowska Kaduk – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Leżajsku podziękowała zaproszonym gościom za przybycie i pogratulowała wszystkim uczestnikom turnieju, a zwycięzcom życzyła, jak najlepszych wyników w finale wojewódzkim.