24 marca społeczność szkolna uczciła nadejście wiosny. Samorząd Szkolny zorganizował imprezę powitalną, w czasie której uczniowie zaprezentowali swoje talenty artystyczne. Były to piosenki  i wiersze o tematyce wiosennej, tańce, pokaz gimnastyczny, skecze, scenki kabaretowe, pokaz mody wiosennej oraz obrazy, rysunki i rękodzieło.  Szkolne jury złożone z uczniów i nauczycieli oceniało prezentacje każdej klasy i przyznało nagrody indywidualne. I tak tytuł najlepszego wokalisty otrzymał Szymon Zabłotni z klasy IIIb, najlepszym tancerzem został Michał Hospod z klasy IIIa, a najlepszą tancerką – Wiktoria Sobuś, kl.VIb, a najlepszym aktorem – Jakub Ćwikła, kl.Vb.  Na zakończenie imprezy na scenie pojawiła się Pani Wiosna i udzieliła wywiadu naszej szkolnej dziennikarce. To był namacalny dowód, że wiosna rzeczywiście przyszła!