Jak co roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Gości przywitała p.dyrektor Elżbieta Dmitrowska- Kaduk, życząc im wielu szczęśliwych lat i pociechy z wnuków. Program rozpoczął zespół artystyczny Mała Ziemia Leżajska wykonując tańce przeworskie. Zespół prowadzą: Rafał Dyrda – choreograf, Paweł Paluch – oprawa muzyczna i Grażyna Olszowy - opiekun.

Swoje umiejętności zaprezentowała grupa tańca nowoczesnego działająca przy Małej Ziemi Leżajskiej. Jego instruktorem jest Angelika Bąk. Grupa teatralna przedstawiła sztukę pt. Brzydkie Kaczątko. Dzieci pięknie zaprezentowały się w strojach, w przygotowanie których włączyli się rodzice. Wszystkim podobały się również  kolędy wykonane przez uczniów klas Ia i VIb nagrodzonych w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek.

Wszystkie popisy wnucząt zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Jeszcze długo pozostaną w pamięci miłe chwile, towarzyszące tej wspaniałej uroczystości.