Jak co roku w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej przebiegał w atmosferze odświętnej. Nauczyciele i uczniowie zgromadzeni w sali gimnastycznej obejrzeli  program artystyczny przygotowany przez Samorząd Uczniowski, a pani dyrektor wręczyła nagrody nauczycielom, którzy wyróżnili się swoją pracą w ubiegłym roku szkolnym. Nagrody otrzymali: p. Daniel Domagała, p.Maciej Peszko, p.Anna Trębacz i p.Jolanta Zygmunt. Została również przyznana nagroda Burmistrza Miasta Leżajska, którą została uhonorowana p.Zofia Zagaja.  Członkowie Samorządu zaprezentowali program artystyczny w konwencji  humorystycznej. Na zakończenie wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki przygotowane przez siebie, a wszyscy odśpiewali gromkie „Sto lat”.