W dniu 18 czerwca uczniowie klasy II b wzięli udział w warsztatach ceramicznych oraz majsterkowania w pracowni artystycznej „TO sztuka, TU pracownia”.                                                                       Pod kierownictwem pani Anety Barygi wykonali miseczki z gliny, które wypalone w piecu poczekają do września, kiedy to zostaną wyszkliwione przez dzieci na kolejnych zajęciach.                                          Uczniowie z pomocą pana Bartosza Barygi  wykonali także obrazki z włóczki, co wymagało bardzo precyzyjnego wbicia gwoździków do deseczki na zaznaczonym wzorze.

Po skończonych zajęciach na dzieci  czekała zabawa na świeżym powietrzu, wspólny poczęstunek przy ognisku oraz przejażdżka na wozie z sianem.

Wspólnie spędzony czas pozwolił uczniom na zacieśnienie więzi klasowych po długim okresie nauki zdalnej oraz miłe spędzenie czasu po pracowitym roku szkolnym.

E.Sobejko, J.Zygmunt