W ramach współpracy Koła Łowieckiego „Towarzystwo Myśliwskie im. Św. Huberta” w Leżajsku w dniu 16 grudnia 2021 w Szkole Podstawowej Nr 3 w Leżajsku odbyło się uroczyste podsumowanie corocznej akcji zbierania kasztanów i żołędzi dla zwierząt leśnych.

Uroczysty apel zaszczycił p. Zbigniew Olechowski przedstawiciel Zarządu Koła Łowieckiego Towarzystwo Myśliwskie im. Św.Huberta w Leżajsku, który w swoim wystąpieniu wskazał, jak bardzo ważną rolę odgrywa myślistwo w ochronie środowiska, co jest niezwykle ważne w prawidłowym  kształtowaniu odpowiedniej postawy u dzieci i młodzieży.

Wszyscy uczestnicy akcji zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez Towarzystwo Myśliwskie im. Św. Huberta w Leżajsku.

Opr. Jan Mach

Na zdjęciu Michał Wołoch ucz. kl IIIa /1 miejsce 69,5 kg/ , dyr. SP nr 3 Stanisław Filarowski, przedstawiciel Zarządu p. Zbigniew Olechowski.