Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Leżajsku
ul. 11 listopada 8, 37-300 Leżajsk
(0-17)2421649
sp3@miastolezajsk.pl

W dniu 18 maja Klub Mediatorów Rówieśniczych z naszej szkoły wziął udział w Regionalnym Kongresie Klubów w Kamieniu. Nasi uczniowie mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu mediacji poprzez prace grupowe i uczestnictwo w grach terenowych. Oprócz pracy merytorycznej Kongres był okazją do integracji młodzieży z różnych szkół. Poznali wiele tańców integracyjnych, rywalizowali w rozgrywkach zręcznościowych i bardzo dobrze się bawili. Na koniec był grill z kiełbaskami i wspólne zdjęcie. Organizatorem i gospodarzem Kongresu była Szkoła Podstawowa w Kamieniu Prusinie. Zarówno dyrekcja szkoły, jak i uczniowie  spisali się na medal. Kongres był bardzo udanym przedsięwzięciem i już planujemy następne spotkania. A wkrótce spotkamy się na cyklicznym Podkarpackim Kongresie w Rzeszowie, który odbędzie się 7 czerwca.