Szanowni Państwo!

Jeżeli gracie w  LOTTO, zagłosujcie na nasz projekt w programie „Sportowo Kulturalnie Lokalnie”

Program „Sportowo Kulturalnie Lokalnie” jest organizowany przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej. W ramach tego programu miasto Leżajsk złożyło wniosek o dofinansowanie modernizacji boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 3 (ul. 11 Listopada 8) na kwotę ponad 186 000,00 zł (całkowita wartość projektu  - 232 839,00 zł). Podczas I etapu konkursu, zespół ekspertów Zarządu Fundacji LOTTO dokonał oceny merytorycznej wszystkich złożonych projektów wybierając spośród nich 80 (po 5 z każdego województwa), które tym samym przeszły do drugiego etapu. Wśród szczęśliwców znalazł się również wniosek Leżajska.

Obecnie trwa II etap konkursu, podczas którego odbywa się głosownie z udziałem uczestników gier loteryjnych w Totalizatorze Sportowym. Od 20 października do 20 listopada mogą oni zagłosować na wybrany przez siebie projekt, w tym oczywiście na modernizację boiska przy Szkole Podstawowej nr 3 w Leżajsku. Dla graczy biorących udział w głosowaniu „Sportowo Kulturalnie Lokalnie” przewidziane są atrakcyjne nagrody. Szczegóły oraz zasady głosowania znajdują się na stronie: https://gramywygrywamy.pl/. Ogłoszenie wyników nastąpi 30 listopada. Zwycięzcą w każdym województwie zostanie projekt, który otrzyma najwięcej głosów.

Będziemy wdzięczni za wsparcie leżajskiego projektu.

Społeczność Szkolna