Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Leżajsku
ul. 11 listopada 8, 37-300 Leżajsk
(0-17)2421649
sp3@miastolezajsk.pl

Dzień Życzliwości w naszej szkole to już tradycja. Każdego roku proponujemy całej społeczności różne formy okazywania sobie przyjaznych i życzliwych gestów oraz przekazywania miłych, serdecznych słów. W tym roku 21 listopada pojawiła sie w holu szkoły Ściana Wdzięczności, na której każdy mógł napisać swoje podziękowania dla kogoś. Były też tańce integracyjne na dużej przerwie w sali gimnastycznej, miłe karteczki z komplementami przekazywane sobie nawazajem oraz pierniczki z pozytywnym przekazem, które otrzymali wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy. Pierniczki upiekła nasza wspaniała ekipa z kuchni, a całą resztę przygotowali członkowie Klubu Mediatorów Rówieśniczych pod kierunkiem p.Ewy Rejman