,,Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,

że tylko to wszystko, co robimy dla innych,

jest tym, co naprawdę warto robić."

Lewis Carroll

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, iż nasz projekt w programie ,,Sportowo Kulturalnie Lokalnie" uzyskał ogromne poparcie i zdobył ponad 40 000 głosów!

Tym samym otrzymaliśmy dofinansowanie modernizacji boiska sportowego przy naszej szkole na kwotę 75 000 zł! Program, w którym wzięliśmy udział jest organizowany przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej.

Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim uczestnikom gier loteryjnych w Totalizatorze Sportowym, którzy zagłosowali na projekt. Nowe boisko przyniesie wielką radość uczniom, pozwoli im rozwijać pasje sportowe oraz będzie przez lata służyć całej społeczności szkolnej.

Wszystkim, którzy włączyli się w akcję, dziękujemy za wsparcie naszych działań i duże zaangażowanie, dzięki czemu mogliśmy zrealizować zamierzone cele.

Równocześnie składamy serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2023.