Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Leżajsku
ul. 11 listopada 8, 37-300 Leżajsk
(0-17)2421649
sp3@miastolezajsk.pl

„Wiosnawiosna tak piękna radosna…”

 Z okazji „Pierwszego Dnia Wiosny” Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów wiele atrakcji. Jedną z nich było spotkanie z „Panią Wiosną” podczas którego uczniowie klas 1-3 przygotowywali plakaty, rozwiązywali zagadki i rebusy. Oczywiście poradzili sobie znakomicie, dlatego w nagrodę otrzymali od „Pani Wiosny” słodkie upominki.

Kolejną atrakcją był „Dzień Kolorów”. Każda klasa przyszła w tym dniu ubrana w wylosowany wcześniej kolor. Na korytarzach było bardzo kolorowo. Różnorodność barw sprawiła, że zarówno uczniowie, jak i nauczyciele nabrali pozytywnej energii do dalszej pracy. W tym dniu odbył się również „Dzień bez plecaka”. Wszyscy chętni uczniowie przyszli bez plecaków, a  jednocześnie przynieść do szkoły wszystkie potrzebne rzeczy. To była doskonała okazja, aby wykazać się pomysłowością i kreatywnością.

Zaangażowanie uczniów zostało docenione uwagami pozytywnymi, a w klasach 4-8 dodatkowo uczniowie mieli szanse na zdobycie „srebrnej” bądź „złotej karty”. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.!!!