Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Leżajsku
ul. 11 listopada 8, 37-300 Leżajsk
(0-17)2421649
sp3@miastolezajsk.pl

W dniach 8-12 kwietnia 2024 odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkurs przedmiotowy „Panda”. Wzięło w nim udział 41 uczniów. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiedzą w jednym z wybranych przez siebie przedmiotów: matematyka, fizyka lub historia. Pytania zawarte w testach miały zróżnicowany stopień trudności, co pozwoliło sprawdzić wiedzę każdemu uczniowi.

 Laureatami szkolnej edycji zostali:

Z fizyki Piotr Sroka klasa 8a, który zajął 13 miejsce w kraju 

Z historii: Michał Świdrak z klasy 7b- 11 miejsce w kraju , Ernest Sokół z 6a- 13 miejsce w kraju i Franciszek Kozłowski również 13 miejsce w kategorii klas 4.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Szkolnymi koordynatorkami były p. Elżbieta Wirska i p. Marta Maciałek