W dniu 14 stycznia 2015r. zorganizowaliśmy imprezę szkolną, na którą złożyły się: zbiórka do puszek podczas lekcji, dyskoteka dla  wszystkich klas oraz loteria fantowa,  ciesząca się wielkim powodzeniem. Wrzucając  do puszki 5 lub 10 zł, można było wygrać wiele ciekawych losów. Były to: słuchawki, startery Play, biżuteria, bilety do kina, pióro, wizyta u fryzjera, figurki, zabawki, książki, słodycze i wiele, wiele innych. Większość losów ufundowali nasi nauczyciele  i pracownicy szkoły. Zebraliśmy kwotę 1000 zł.

Imprezę szkolną zorganizowali nauczyciele pracujący  w sztabie WOŚP: Ewa Rejman, Grażyna Olszowy i Andrzej Wyszyński.

16 wolontariuszy z naszej szkoły kwestowało w dniu Finału na ulicach naszego miasta i zebrało w sumie 5900 zł. Łączna kwota, która zebrała nasza szkoła to: 6900 zł!

Tegoroczni wolontariusze:

Julia Dąbek, Anna Giża, Nicole Kapuśniak, Sandra Kosiarska, Mikołaj Kycia, Zyzanna Kycia, Wiktoria Margas, Dawid Pęcak, Martyna Rumierz, Alicja Sadlej, Wiktoria Sobuś, Milena Sulikowska, Laura Świąder, Dawid Warenica, Aleksandra Zbiega.

Wszystkim dziękujemy za hojność i zaangażowanie!