ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 30 kwietnia 2018 r.

Wykonanie prac remontowych

w Szkole Podstawowej nr 3  w Leżajsku

pobierz plik - ZAPYTANIE OFERTOWE, FORMULARZ OFERTY, UMOWA

pobierz plik - KSIĄŻKA PRZEDMIARÓW

Szkolne uroczystości rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 -go Maja - 2016/2017

,,Ojczyzna - piękne słowo. Ojczyzna - to my sami, to serca nasze własne.'' - tymi słowami rozpoczęła się uroczysta akademia poświęcona rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Na początku pani dyrektor powitała wszystkich zebranych w sali gimnastycznej, a następnie odśpiewano hymn narodowy. W części artystycznej przygotowanej przez uczniów klasy IIb i IVa pod czujnym okiem wychowawców - p. Zofii Zagai i p. Joanny Mazurek, przybliżono uczniom sytuację Rzeczypospolitej w XVIII w.,jak również przedstawiono nadzieje, jakie dawała Konstytucja 3 Maja. Nadrzędnym celem było uświadomienie uczniom, czym jest Ojczyzna, że należy pielęgnować pamięć i tradycje narodowe. Uroczystość uświetnił  chór szkolny, prezentując pieśni o tematyce świąt majowych oraz Ojczyźnie, pod kierunkiem p. Pawła Palucha.