Rada Rodziców prosi o wpłacanie składek wg stawki dotychczas obowiązującej:

pierwsze dziecko – 30 zł, drugie – 20 zł, trzecie – 10 zł.

Szkolne uroczystości rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 -go Maja - 2016/2017

,,Ojczyzna - piękne słowo. Ojczyzna - to my sami, to serca nasze własne.'' - tymi słowami rozpoczęła się uroczysta akademia poświęcona rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Na początku pani dyrektor powitała wszystkich zebranych w sali gimnastycznej, a następnie odśpiewano hymn narodowy. W części artystycznej przygotowanej przez uczniów klasy IIb i IVa pod czujnym okiem wychowawców - p. Zofii Zagai i p. Joanny Mazurek, przybliżono uczniom sytuację Rzeczypospolitej w XVIII w.,jak również przedstawiono nadzieje, jakie dawała Konstytucja 3 Maja. Nadrzędnym celem było uświadomienie uczniom, czym jest Ojczyzna, że należy pielęgnować pamięć i tradycje narodowe. Uroczystość uświetnił  chór szkolny, prezentując pieśni o tematyce świąt majowych oraz Ojczyźnie, pod kierunkiem p. Pawła Palucha.