W tym roku Walentynki obchodziliśmy z niewielkim opóźnieniem, ponieważ w dniu 14 lutego były jeszcze ferie zimowe. Ale oby naszej szkolnej tradycji stało się zadość, przedstawienie z tej okazji musiało się odbyć. Zwykle ta tematyka jest przez nas traktowana z przymrużeniem oka, tak też było teraz. Młodzi aktorzy z klas III, IV i VI wystąpili w humorystycznej mieszance bajek, w którym Kopciuszek przeplatał się ze Śpiącą Królewną i Złotą Rybką, a konwencja bajkowa mieszała się ze współczesnością. W przedstawieniu uczestniczyła także publiczność, ponieważ niektóre panny z widowni mogły przymierzyć „pantofelek” Kopciuszka. I ,o dziwo, na każdej nóżce leżał jak ulał! Królewicz miał nie lada problem, którą dziewczynę wybrać na swoją żonę, więc postanowił, że zostanie… starym kawalerem.  Jak obwieścił Dworzanin: „W ten sposób wyginęli królewicze w królestwie Leżajsklandii….”  Przedstawienie bardzo się podobało naszej szkolnej publiczności i aktorzy zostali nagrodzeni zasłużonymi oklaskami.