Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Leżajsku
ul. 11 listopada 8, 37-300 Leżajsk
(0-17)2421649
sp3@miastolezajsk.pl

13 października wspólnie świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku miał on szczególnie uroczystą formę w związku z przypadającą 250. rocznicą powołania Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji Samorząd Uczniowski pod opieką p. Marty Maciałek i pana Macieja Peszko przygotował program artystyczny, w którym m.in. młodzi aktorzy zaprezentowali w sposób nieco humorystyczny różne typy nauczycieli. Nie zabrakło również podziękowań, życzeń dla wszystkich pracowników szkoły. Na zakończenie przedstawiciele samorządu wręczyli upieczone przez naszą kuchnię pyszne babeczki.

Święto Edukacji Narodowej było również okazją do wręczenia nagród nauczycielom i pracownikom szkoły za ich twórczą i efektywną pracę. W tym roku z rąk dyrektora szkoły nagrody odebrały panie Elżbieta Berestka, Regina Żołynia, Ewa Rejman, Stanisława Gancarz, Marlena Gol i pan Daniel Domagała.